Pravidla

1. Každý hráč se musí chovat slušně jak k ostatním hráčům, tak ke členům teamu.
2. Jakékoliv podvody a pokusy o ně (kradení, scam, lhaní…) je trestáno banem. Bez vyjímek!
3. Je zakázáno obtěžovat ostatní hráče. Například v případě, že si uživatel nepřeje přítomnost jiného hráče v jeho blízkosti, musí tento hráč odejít.
4. Jakékoliv hackování bude trestáno banem.
5. Je zakázáno šířit rasistický a pornografický obsah.
6. Propagace fašismu nebude tolerována.
7. Převody VIP, fightek či jiných výhod na jiný účet jsou možné pouze tehdy, kdy si je uživatel zakoupil. V případě, že se jedná například o výhry, nebo jsou zakoupeny za vyhrané fightky, není jejich převod možný. Toto neplatí v případě změny originálního nicku hráče.
8. V případě, že si hráč změní nick na originálním účtu (Neplatí pro Warez účty), mohou být převedeny následující položky: Residence, SkyBlock, Rank, Fightky a peníze. Není možné převést splněné úkoly, questy, rank (nováček, začátečník…), odehraný čas ani další údaje ze /stats.
9. Na serveru je zakázáno se ptát na pluginy, které používáme.
10. Všechny platby, které jsou provedeny, jsou prováděny dobrovolně, není možné vrácení peněz. Nakoupení výhody mohou být odebrány v případě, že se uživatel nebude chovat vhodně.
11. Všichni hráči musí poslouchat Adminy, Helpery, Buildery a ostatní členy teamu. V případě, že by s nimi měl někdo problém, tak se může obrátit na fórum a napsat na něj stížnost, v žádném případě však není dobré se s ním hádat ve hře.
12. Veškeré získané údaje (IP adresa, Bydliště, email, reálné jméno) zůstanou navždy pouze u nás a NIKDY nebudou předány třetím stranám.
13. Na serveru se nesmí porušovat zákony České Republiky, v případě, že k takovému porušení dojde, může být situace řešena i přes Policii ČR.
14. Jakékoliv bugy musí být nahlášeny. Nenahlášení bugů či jejich zneužívání se trestá banem.
15. Na jednoho hráče je povolen jen 1 účet. Toto neplatí v případě, že si uživatle koupil originální hru, nebo si na ní změnil jméno. Počet účtů na 1 IP je omezen na 6.
16. Dodržuj pravidla slušného chování.
17. Neznalost pravidel neomlouvá.
18. Je zakázáno záměrně poškozovat server (Přetěžování, DDOS, Dos útok).
19. Hraním na serveru uživatel souhlasí, že má na paměti, že jakékoliv platby ho nechrání před tresty. Platba neposkytuje imunitu.
20. Registrací na serveru FightField.cz uživatel potvrzuje, že si pravidla přečetl a souhlasí s nimi. V opačném případě se nesmí zaregistrovat.

Tyto pravidla nabývají účinnosti dne 12.11. 2017
Pravidla mohou být změněna podle potřeby, z toho důvodu je dobré je hlídat.